Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Tłumaczenia dla urzędów zagranicznych

 

Nasza kilkuletnia praktyka i doświadczenie pokazują, że klienci często potrzebują tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów, które mają być przedłożone w różnych zagranicznych instytucjach i urzędach.

Wychodząc na przeciw Państwu oczekiwaniom i potrzebom oferujemy również tłumaczenia z potwierdzeniem, że tłumaczenie zostało wykonane przez profesjonalnych tłumaczy.

 

Nie są to tłumaczenia uwierzytelnione (tzw. "przysięgłe"). W przypadku potrzeby sporządzenia tłumaczenia uwierzytelnionego, prosimy o zwrócenie się do tłumaczy przysięgłych.

 

W przypadku tego rodzaju tłumaczeń oraz na prośbę klienta na każdej stronie wydrukowanego tłumaczenia dokumentu umieszczamy pieczątkę tłumacza wraz z parafką, a na ostatniej stronie dodatkowo pieczątkę biura tłumaczeń. Wydruk przetłumaczonego dokumentu wysyłamy pocztą, a skany na adres e-mail.

 

Wiele urzędów i instytucji akceptuje ten rodzaj potwierdzenia, że tłumaczenie dokumentów zostało wykonane przez profesjonalnych tłumaczy.

 

W każdym przypadku to po stronie klienta leży obowiązek dowiedzenia się w danym urzędzie lub instytucji, czy akceptują oni ten rodzaj potwierdzenia.

 

Cena za takie tłumaczenie jest taka sama, jak za tłumaczenie bez potwierdzenia. Strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami, podobnie jak w przypadku "zwykłego" tłumaczenia. 

 

Rodzaje dokumentów, które do tej pory tłumaczyliśmy w ten sposób:

- dokumentacja medyczna na potrzeby dalszego leczenia za granicą

- wnioski do zagranicznych odpowiedników instytucji opieki społecznej

- formularze i pisma z i do niemieckich kas chorych

- zwolnienia lekarskie (tzw. L4 / ZUS ZLA)

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?